سبک زندگی, هدیه ، کادو

هدیه پسرانه ولنتاین

خرید هدیه جذاب و خاص پسرانه در روز ولنتاین برای پسرهای امروزی که هزار ناز و عشوه دارند تبدیل به کار مشکلی برای دخترها شده است ولی غیر ممکن نیست ، شاید با خود فکر کرده باشید چگونه میتوانیم هدیه ای با شیک با ظاهری متفاوت به دوست پسر ، نامزد یا شوهر خود بدهیم .

ما ایده های جذاب و خاس هدیه ولنتاین پسرانه ای را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید بهترین تصمیم و و دقیق ترین انتخاب را برای خرید هدیه ولنتاین انجام دهید البته قبل از معرفی این ایده های باید در ابتدا علایق و روحیات فرد مورد نظر را بدانید و نکته بعدی که باید در نظر بگیرید این ایست که هدیه سنتی ولنتاین که عروسک و شکلات است نیز اگر پسرانه تزئین شده باشد میتواند برای آقایان جذاب باشد پس با ما همراه باشید

ایده خرید هدیه پسرانه ولنتاین

پسرها موجودات زمخت و عجیب و غریبی هستند ( البته به عجیب و غریب بودن دخترها نمیرسند :LOL) این موجودات خشن آفریده شده توسط پرودگار در عین حال بسیار احساساتی هستند و حتی شاید در یک رابطه بسیار احساساتی تر از دخترها عمل کنند

تفاوت آنها با دخترها این است که پسرها این حس را به درستی بروز نمیدهند و آن را پشت نقاب مرد بودن خود قایم میکنند اما در دل آنها اتفاقی دیگر رقم میخورد شاید برای اثبات این موضوع حتی اگر به پیشینه نوشته های تاریخی مراجعه کنیم در تاریخ نمونه های زیادی پیدا میکنیم مثل لیلی مجنون و یا شیرین و فرهاد که فرهاد با کندن کوه میخواست عشق خود را اثبات کند .

از موضوع اصلی دور نمیشویم و بهترین هدیه ها را برای این موجودات مغرور ، خشن و در عین حال احساساتی به شما معرفی میکنیم :

هدیه ولنتاین پک عروسک خرس تدی قهوه ای + شکلات 9تکه
خرید هدیه ولنتاین پک عروسک خرس تدی قهوه ای + شکلات 9تکه

شاید اگر 30 سال پیش برای یک پسر عروسک میخریدی خیلی بهش بر میخورد اما پسرهای امروزی هزاران درجه روحیات ، تفکر و اخلاقشان متفاوت شده است شاید اگر دقت کنید حتی مردهای میان سال امروزی از این تغییر جا نمونده و در زیر آیینه ماشین یا پشت شیشه عقب خودرو خود یک عروسک دارند پس این هدیه سنتی میتواند بسیار جذاب باشد .

هدیه عاشقانه و فانتزی پسرانه عروسک + شکلات کد43
خرید هدیه عاشقانه و فانتزی پسرانه عروسک + شکلات کد43

برای خرید هدیه سنتی ولنتاین پسرانه باید چند نکته را مد نظر قرار دهید ، اول اینکه در انتخاب رنگ عروسک ها دقت کنید برای مثال رنگ صورتی . بنفش برای پسرها مناسب نیست ، رنگهای قهوه ای ، آبی ، قرمز برای پسرها جذاب تر میباشد .

هدیه ولنتاین پک عروسک گاو بزرگ + نوتلا کد 20
خرید $ پک هدیه ولنتاین خاص عروسک گاو بزرگ + نوتلا کد 20

گاو عروسک سال ولنتاین 99 و سال 2021 میباشد پس با خرید گاو شما تلفیقی از یک هدیه سنتی و مدرن میدهید یعنی شما عروسک و شکلات را میدهید اما عروسک سال .

هدیه ولنتاین پک عروسک گاو قرمز 45 سانتی
خرید هدیه ولنتاین پک عروسک گاو قرمز 45 سانتی

اگر قصد خرید عروسک گاو را دارید این نکته را ند نظر قرار دهید که گاو نر بخرید اگر این گاو لباس پسرانه نیز به تن داشته باشد میتواند جذابتر باشد ، شکلات ها هم که پسر و دختر نمیشناسد .

هدیه ولنتاین عاشقانه عروسک پسرانه لی لی پوت 50سانتی
خرید هدیه ولنتاین عاشقانه پسرانه عروسک پسرانه لی لی پوت

لی لی پوت ها گزینه با نمک و مناسبی برای خرید هدیه ولنتاین پسرانه میباشد ، اگر به دنبال عروسکی با چهره با مزه و جذاب میگردید لی لی پوتها مناسب هستند که عروسکهای پسرانه دارند پس یک لی لی پوت پسر میتواند هدیه مناسبی برای ولنتاین باشد .

هدیه ولنتاین پک پسرانه و دخترانه خرس عشق 12 قلم (2)
خرید پک هدیه ولنتاین پسرانه و دخترانه خرس عشق 12 قلم

هنگام تهیه هدیه ولنتاین باید به این نکته توجه کنید که جعبه ها اولین چیزی است که فرد هدیه گیرنده میبیند پس بسیار مهم هستند خرید یک جعبه شیک پسرانه میتواند بسیار مناسب باشد در دادن هدیه ای شیک و خاص .

ایده خرید هدیه مردانه ولنتاین – پسرانه شیک و متفاوت

خرید-هدیه-عاشقانه-پسرانه-و-مردانه-برای-دوست-پسر-یا-همسر
خرید-هدیه-عاشقانه-پسرانه-و-مردانه-برای-دوست-پسر-یا-همسر

در این بخش از مقاله میرسیم به هدایای غیر سنتی ولی عاشقانه و رمانتیک پسرانه و مردانه که برای هدیه دادن در زور ولنتاین مناسب هستند ، البته اینجور هدایا عموما برای آقایان نیز کاربرد دارند و میتوانید برای شوهر ( همسر ) نیز تهیه نمایید

پک های بهداشتی مردانه با تزئین زیبا و عاشقانه میتوانند یکی از گزینه ها برا هدیه دادن باششند البته پک های بهداشتی هدایای تکراری هستند که اقایان همیشه در جعبه های خارد باکس به صورت نا منظم دریافت کرده اند ما منظورمان ان پک ها نیست ، هدایایی را میگوییم که منظم و باتزئین شیک و متفاوت ممیتوانند کادویی چشم نواز را تشکیل دهند .

هدیه مردانه پک بهداشتی نیوآ مدل دیپ 4 تکه
قیمت و خرید پک هدیه مردانه ست بهداشتی محصولات نیوآ مدل دیپ DEEP

فندک ها همیشه یکی از بهترین یادگاری هایی هستند که میتوانید به عنوان هدیه پسرانه و یا مردانه ولنتاین به اقایان بدهید این محصولات کاربردی و شکیل مینوانند تا چندین سال در جیب پسرها باشند که با هربار دیدن آن به یاد شما بیافتند .

هدیه مردانه فندک bmw الکتریکی پک شماره12
خرید $ پک هدیه مردانه & پسرانه – فندک شیک و خاص برقی bmw بی ام و

یکی دیگر از هدایای مطلوب در این روز ها کیف ها و کمربند ها میباشد ستهایی که آقایان همیشه از آنها استفاده میکنند ، محصولاتی کاربردی برای پسرهای خوشتیپ ، پس اگر طرف مقابل خوشتیپ و جنتلمن بود این هدایا میتوانند بسیار لذت بخش باشند برای او .

هدیه پسرانه ست کیف کمربند لویی ویتون supreme قرمز 2 تکه
خرید هدیه پسرانه ست کیف کمربند لویی ویتون supreme قرمز 2 تکه

نتیجه گیری

در این مقاله سعی گردید بهترین محصولات برای خرید هدیه ولنتاین پسرانه و مردانه و شیک ترین ایده ها برای آقایان معرفی گردد تا بتوان با دادن کادویی خاص و متفاوت مردها را سورپرایز نمود و آن ها را شاد کرد .

ساختن لحظاتی عاشقانه کار مشکلی نیست فقط کافی است با اندکی ایده ، حس و انرژی خوب اقدام به تهیه کادو نماییم و فراموش نکنید که برای خرید هدیه 2 نکته بسیار مهم را مدنظر قرار دهید ، چیزهای مورد نیاز طرف مقابل و علایق او که میتواند در انتخاب مناسب ترین کادو به شما کمک نماید

سوالات متداول :

بهترین هدیه ولنتاین برای پسرها ؟

دادن هدایای سنتی ولنتاین که عروسک و شکلات هست میتواند بهترین هدیه باشد اما در نظر گرفتن رنگ و جنسیت عروسک بسیار مهم است

هدیه شیک پسرانه چه ویژگی دارد؟

قرار گرفتن هدیه در جعبه شکیل در کنار تزئین خوب میتواند از یک محصول زشت نیز یک هدیه زیبا بسازد

چگونه یک هدیه متفاوت مردانه بدهیم ؟

هدیه ای متفاوت از که از تلفیق رنگ جذاب در کنار ست شدن محصولات یک برند به صورت منظم در کنار تزئینی زیبا میتواند هدیه ای متفاوت و ماندگار بسازد .

تاریخ دقیق روز ولنتاین ؟

28 بهمن

نوشته های مشابه