نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

شکلات کیت کت kitkat نستله

کیت کت (به انگلیسیKit Kat) نام کمپانی شکلات‌سازی است که شکلات‌هایی ترد و ویفری درست می‌کند. کیت کت نخست به دست کمپانی روتریز در شهر یورک انگلستان، تولید می‌شد اما هم‌اکنون کیت کت به فرم جهانی به دست کمپانی نستله که کیت کت را در سال ۱۹۸۸ میلادی از روتریز خریداری کرده تولید می‌شود.

کیت کت تنها در ایالات متحده آمریکا با لیسانس هرشیز تولید می‌شود.[۱]

کیت کت یک ویفر بیسکوئیتی کاور شده با شکلات است که اول توسط کارخانهٔ ران تری یورک و انگلیس و در حال حاضر توسط نستله به صورت جهات تولید می‌شود. در آغاز کار در امریکا زیر نظر کارخانه شکلات هرشیز فعالیت می‌کرد.
شکلات ویفری کیت کت به شکلات‌ها انگشتی خود بسیار معروف است که معمولاً ۴ انگشتی و ۲ انگشتی هستند و دیگر نمونه آن که یک شکلات خطی است.

اولین طعم کیت کت در سال ۱۹۹۶ کیت کت با طعم پرتقال بود که در انگلیس تولید شد و بعد از موفقیت این طعم مزه تنوع در دیگر مزه‌ها بسیار زیاد شد مانند کارامل و نعناع.
در سال ۱۹۹۹ کیت‌کت چانکی در بازارهای جهانی به صورت گسترده عرضه شد و در تمام دنیا برایش تقاضا وجود داشت.

در سال ۲۰۰۲ کارخانهٔ کیت کت هرشیز لوگوی جهانی نستله را پذیرفت که لوگوی قرمز و متن سفید بود و در انگلیس به شکل kitkat نوشته می‌شد اما در امریکا به این شکل نوشته می‌شود: KitKat.

بایکوت
در مارچ سال ۲۰۱۰ کیک کت مورد هدف ممنوعیت موسسه گرین اسپیس زمین سبز قرار گرفت و از دلایل ممنوعیت استفاده از روغن نخل بود؛ که این باعث از بین رفتن چرخهٔ عادی جنگل برای اورانگوتان‌ها می‌شد.