نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

راهنمای خرید محصولات آموس وان – آموس وان برند مطرح آرایشی بهداشتی ایرانی میباشد که با استفاده از خلاقیت جوانان ایرانی و به کمک فناوری های روز اروپا اقدام به تولید انواع محصولات آرایشی بهداشتی در ایران نموده است .

شیوه بازاریابی و فروش محصولات AMOUS ONE به صورت شبکه ای بوده و توسط شرکت بادران گستران واران انجام میپذیرد .

این شرکت این امکان را فراهم نموده که مشتریان این برند بتوانند به صورت اینترنتی از نمایندگی رسمی و آنلاین هپی طور محصولات خود را تهیه نمایند .

راهنمای خرید ، قیمت و کاتالوگ محصولات آموس وان :

راهنمای خرید ، قیمت و کاتالوگ آموس وان _

سبد محصولات تولیدی آموس وان بسیار گسترده میباشد این برند در زمینه تولید انواع محصولات تخصصی پوست و مو و زیبایی بدن ید طولایی دارد و یکی از بزرگان این صنعت در ایران میباشد .

برای خرید محصولات AMOUS ONE با توجه به گستردگی و تنوع محصولات تولیدی ابتدا نیاز است که مشکلات پوست یا موی خود را بررسی نمایید چون آموس وان برای حل هرکدام از مشکلات راه حل مخصوص به خود را دارد .

محصولات مراقبت از مو و شامپو آموس وان :

این محصولات در سبد کالایی AMOUS ONE دارای تنوع بالایی هستند شامل انواع شامپوهای تخصصی و غیرر تخصصی میشوند به نحوی که برای موهای چرب ، خشک ، رنگ شده ، نرمال و آسیب دیده شامپوهای مخصوص و تخصصی خود را دارد

محصولات مراقبت از مو آموس وان شامل انواع ماسک مو و سرم است که با استفاده از عصاره های گیاهی تولید و با توجه به مشکلات هر توع مویی به صورت تخصصی توسط محققین این شرکت فرموله شده است

کرم و مراقبت از بدن آموس وان :

AMOUS ONE همانطور که برای انواع موها راه حل اختصاصی خود را داشت برای انواع جنس پوست نیز کرم های متنوع خود را دارد.

علاوه بر این  این کرم ها نه بر اساس جنس پوست تخصصی شده اند بلمه برای مشکلات هر نوع پوست نیز به صورت جداگانه محصولات خود را فرموله کرده است تا بهترین تاثیر را بتوان از محصولات این شرکت گرفت

محصولات بدن AMOUS ONE نیز همانند کرم های این شرکت با تنوع بالایی طراحی شده و میتوانند نیاز های کامل هر نوع پوست و مویی را برطرف نمایند .