آرایشی و بهداشتی, بهداشتی, گل و گیاه

شامپو دکتر بیز

شامپو دکتر بیز

در این مقاله قصد معرفی شامپو های شرکت دکتر بیز به همراه خواص آنها را داریم ، شامپو های دکتر بیز تماما پایه گیاهی بوده و در 2 دسته اصلی شامپو بدن و شامپو موی سر تقسیم بندی میشوند ، هر کدام از این دسته بندی ها خود به زیر دسته های متفاوتی تقسیم میگردند ، dr biz برندی فعال در زمینه تولید محصولات بهداشتی میباشد

شرکت dr biz بر اساس نیازهای جامعه و با استفاده از فناوری روز دنیا محصولات خود را تولید و روانه بازار مینماید شامپو های dr biz را میتوان در دسته شامپو های با کیفیت و ارزان ایرانی قرار داد ، این شرکت علاوه بر شامپو سایر محصولات مراقبت از پوست و مو را نیز تولید میکند ولی در این مقاله ما به بررسی کامل شامپو های تولیدی این برند میپردازیم .

شامپو مو سر دکتر بیز

شامپو های مو سر Dr.biz در 3 رده تولید میگردند ، دسته اول شامپو های عمومی و ارزان قیمت میباشد که برای انواع پوست و مو با نیازهای مختلف تولید گردیده اند دسته دوم شامپوهای این شرکت را محصولات تخصصی تر و بدون سولفات تشکیل میدهند این محصولات با کیفیت بالاتر و حجم بالاتری تولید میشوند

رده سوم شامپو های dr biz را میتوان به شامپو های تخصصی با پایه قارچ گانودرما اختصاص داد این شامپو ها یرای جنس های مختلف مو به صورت تخصصی تولید میگردند که در ادامه کاملا به آنها میپردازیم ( مشاهده محصولات دکتر بیز در نمایندگی آنلاین )

  • شامپو های عمومی
  • شامپو های تخصصی و بدون سولفات
  • شامپو های گانودرما

شامپو های عمومی دکتر بیز

شامپو کافئین سیر دکتر بیز BIZ
شامپو کافئین سیر دکتر بیز

شامپو کافئین سیر dr biz : شامپو تقویت کننده مو ی سر dr biz حاوی کافئین و  عصاره سیر باعث افزایش جریان خون شده و مانع از ریزش مو میگردد همچنین بدلیل داشتن عصاره سیر علاوه بر اینکه ریشه و ساقه مو مستحکم می گردد موجب تقویت ریشه و رشد مو نیز میشود .

شامپو کافیین سیر dr biz موجب تحریک رشد مو در افراد می گردد و با تقویت ساختاری مو موجب افزایش حجم مو میشود ، کافئین موجب درخشان شدن و جوانسازی مو میگردد.

شامپو روغن شتر مرغ دکتر بیز
شامپو روغن شتر مرغ دکتر بیز

شامپو مو سر dr biz مخصوص موهای خشک و آسیب دیده حاوی روغن شتر مرغ نرم کننده و آبرسان عمقی پوست سر تقویت کننده و ضذ ریزش مو میباشد که با ترمیم موها موجب افزایش ضخامت تارهای مو آسیب دیده و درخشان شدن مو میشود

شامپو شتر مرغ dr biz موجب حفظ رطوبت پوست سر و رفع پوسته ریزی شده و حس خوبی از نشاط و شادابی را به شما هدیه می کند ، روغن شتر مرغ  موجب ترمیم بافتهای ضعیف مو میگردد و پیشگیری مو از بیماری موخوره شده و چربی ناشیحالت دهنده ها را پاک میکند .

شامپو ویتامینه و تقویت کننده انار
شامپو انار دکتر بیز مناسب موهای رنگ شده

شامپو انار بیز مناسب موهای رنگ شده : شامپو ویتامینه و تقویت کننده dr biz حاوی عصاره انار مناسب انواع جنس موهای رنگ شده و آسیب دیده  موجب افزایش گردش خون در پوست سر شده و بر طراوت و شادابی آن می افزاید علاوه بر این انار در تثبیت و ماندگاری بالاتر رنگ مو موثر است .

ترکیبات پلیمری و گوار موجود در فرمولاسیون شامپو ویتامینه dr biz ضمن حفظ رطوبت موهای شما موجب تغذیه کامل پوست سر شده و با افزایش آنتی اکسیدان موها از موها مراقبت مینماید و موجب افزایش ضخامت تارهای مو و درخشان شدن آنها میباشد

شامپو ضد شوره دکتر بیز BIZ
شامپو ضد شوره سر دکتر بیز

شامپو ضد شوره پوست و مو سر دکتر بیز dr biz با فرمولاسیون مناسب جهت مقابله با پوسته ریزی و شوره مداوم سر با قدرت شویندگی ملایم مناسب مصرف روزانه میباشد این محصول با آبرسانی عمقی به  پوست سر موجب نرمی و شادابی آن میشود .

شامپو ضد شوره dr biz با ایجاد و حفظ رطوبت پوست سر دارای اثر ترمیم کنندگی میباشد شامپو بیز حاوی دکسپکتونال و عصاره گیاه گوار بوده و از موها در برابر عوامل مختلفی که به آن ها آسیب میرساند محافظت و مراقبت مینماید

شامپو روغن کنجد دکتر بیز BIZ
شامپو روغن کنجد دکتر بیز BIZ

شامپو روغن کنجد بیز با افزایش گردش خون موجب تسهیل و تسریع در رشد موها شده و با نفوذ به عمق پوست وظیفه تغذیه موها را بخوبی انجام داده و درخشش خیره کننده را مجددا به موهایتان باز می گرداند . جلوگیری از شکنندگی موها و مقاوم کردن آنها در برابر ریزش و موخوره ضمن حفاظت از آنها در برابر اشعه های متاثر از تابش نور خورشید و ذرات گرد و غبار ناشی از آلودگیها از دیگر خصوصیات و ویژگیهای شامپوی روغن کنجد است .

شامپو کافئین و روغن هسته انگور 
شامپو کافئین و روغن هسته انگور دکتر بیز BIZ

شامپو کافئین و روغن هسته انگور dr biz موجب افزایش جریان خون میگردد و روغن هسته انگور موجب افزایش رطوبت ریشه مو می شود و  و باعث تثبیت رنگ موها میگردد  این شامپو با وزن 300 گرم توسط dr biz که یک برند نام آشنا و معتبر ایرانی است تولید و به بازار محصولات بهداشتی ارائه گردیده است .

این شامپو یکی از بهترین شامپو های گیاهی حجم دهنده مو بوده و در صورتی که موهای شما نازک شده باشد موجب افزایش خامت تارهای مو میگردد

شامپو کافئین و عصاره جنسینگ بیز
شامپو کافئین و عصاره جنسینگ دکتر بیز

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو حاوی عصاره ریشه جنسینگ قرمز و کافئین dr biz میزان رطوبت و ph پوست سر را تنظیم میکند موجب طراوات و شادابی موهای شما میشود .  این شامپو ریزش موها را کاهش داده و باعث تقویت و ضخیم شدن تارهای مو میگردد

کافیین  و جنسینگ موجود در شامپو کافئین جنسینگ بیز وظیفه تغذیه عمقی ریشه مو را عهده دار بوده و ضمن کاهش ریزش مو موجب رشد مجدد آن نیز می گردد . این شامپو با وزن 300 گرم توسط dr biz که یک برند نام آشنا و معتبر ایرانی است تولید و به بازار محصولات بهداشتی ارائه گردیده است .

شامپو سر و بدن بچه بیز
شامپو بچه دکتر بیز

شامپو بچه dr biz شامپوئی دومنظوره است که هم برای شستشوی بدن و همینطور شستشوی سر کودک مورد استفاده قرار میگیرد این محصول حاوی مواد نرم کننده پوست و مو فرزند دلبند شما را نرم نموده و از آن به خوبی محافظت می نماید .

شامپو بچه بیز از چشم ها در مقابل سوزش مراقبت می نماید ، این محصول فاقد مواد مضر و حساسیت زا برای پوست کودک از جمله پارابن میباشد ، روغن کاندولای موجود در شامپو از فر شدن و گره خوردن موها جلوگیری مینماید .

شامپو های تخصصی و بدون سولفات

شامپو بدون سولفات دکتر بیز 300 میل _ مو کراتینه
شامپو بدون سولفات dr biz میل _ مو کراتینه

شامپو کرمی ملایم مناسب موهای کراتینه دیده dr biz  شامپو  و نرم کننده مو 1*2  بدون سولفات محصولی طبیعی و بدون خطر است که  موجب حفظ چربی های طبیعی پوست میشود ورطوبت رسانی عمقی طراوت و شادابی میگردد .

شامپو موهای کراتینه dr biz نرم کننده و مرطوب کننده جادویی مو میباشد و که موهارا صاف و ابریشمی نموده این محصول موجب آبرسانی عمقی و پایدار به پوست و مو شده و با تغذیه کامل ریشه ها و ساقه مو آن ها را تقویت میکند

شامپو بدون سولفات دکتر بیز 300 میل _ مو خشک و آسیب دیده
شامپو بدون سولفات دکتر بیز 300 میل _ مو خشک و آسیب دیده

شامپو موهای خشک و آسیب dr biz نرم کننده طبیعی مو میباشد و شما را از خرید نرم کننده بی نیاز میکند ، این محصول موجب آبرسانی عمقی و پایدار به پوست و مو شده و با تغذیه کامل ریشه ها و ساقه مو آن ها را تقویت کرده و در مقابل آسیب های رنگ و دکلره محافظت مینماید .

شامپو بدون سولفات مو رنگ شده دکتر بیز 300 میل
شامپو بدون سولفات مو رنگ شده دکتر بیز

شامپو موهای رنگ شده dr biz نرم کننده طبیعی مو میباشد و شما را از خرید نرم کننده بی نیاز میکند ، این محصول با آبرسانی عمقی و پایدار به پوست و مو میگردد و با تغذیه کامل ریشه ها و ساقه مو آن ها را تقویت کرده و در مقابل آسیب های رنگ و دکلره محافظت میکند

شامپو , و نرم کننده مو 1*2  بدون سولفات دکتر بیز محصولی طبیعی و بدون خطر میباشند که مخصوص موهای آسیب دیده و رنگ شده فرموله شده است و موجب حفظ چربی های طبیعی پوست سر و مو میشود و با حفظ موثر رطوبت مو موجب کاهش تحریک و التهاب میشود

شامپو و نرم کننده مو کراتینه و پروتئین ابریشم دکتر بیز
شامپو و نرم کننده مو کراتینه و پروتئین ابریشم دکتر بیز

شامپو و نرم کننده 2*1 کراتینه و پروتئین هیدرولیز شده ابریشم dr biz  محصولی با چند کاره با مراقبت ویژه از موها حاوی مواد مغذی و ویتامین b5 میباشد که علاوه بر شستشوی مو موجب تغذیه ، تقویت و نرم شدن موها میشود .

شامپو کراتینه dr biz موجب کاهش ریزش و محرک رشد مجدد مو است ، کراتین به کار رفته در آن به خوبی موهای آسیب دیده را درمان کرده و ظاهری درخشان به آنها خواهد داد ،  استفاده مداوم از محصولات حاوی کراتین موها را بسیار ابریشمی، صاف و درخشنده خواهد نمود.

شامپو روغن جوجوبا دکتر بیز BIZ
شامپو ویتامینه مو جوجوبا دکتر بیز

شامپو تغذیه کننده و ویتامینه حاوی روغن جوجوبا دکتر بیز دارای مواد مغذی و خواص مرطوب کننده بوده و ضمن سازگاری با پوست سر موهای شما را مرطوب نموده و آنها را نرم و لطیف مینماید و از شکنندگی و خشک شدن آنها جلوگیری میکند  .

شامپو جوجوبا dr biz با کنترل ریزش موجب جلوگیری از ریزش مو و افزایش ضخامت تارهای مو میشود و نقاطی که دچار آسیب دیدگی شده اند را ترمیم میکند با استفاده از این محصول موهای شاداب ، ابریشمی و براق خواهید داشت .

شامپو ترمیم کننده آرگان دکتر بیز
شامپو ترمیم کننده آرگان دکتر بیز 300 میل

شامپو ترمیم کننده 1*2 حاوی آمینو اسید و روغن گیاهی آرگان تولید شرکت dr biz  برای درمان و رفع مشکل  موهایی که بر اثر آسیب های رنگ و دکلره، خشک و شکننده و نازک شده اند و به عبارتی موهای آسیب دیده به حساب می آیند فرموله و تولید شده است .

شامپو ترمیم کننده آرگان dr biz  موجب نرمی ، لطافت مو میگردد در واقع میتوان گفت این محصول یک نرم کننده مناسب طبیعی میباشد که میتواند آسیب دیدگی را ترمیم و وز وز شدن موها را درمان نماید همچنین موجب  ابریشمی، براق و درخشان شدن موها نیز گردد .

شامپو های گانودرما

شامپو عصاره گانودرما مخصوص موهای چرب
شامپو گانودرما مو های چرب دکتر بیز 350 میل

شامپو مو مخصوص موهای چرب حاوی عصاره قارچ گانودرما dr biz ویتامین E ، سدیم ، گوار و پلی کواترنیوم ضمن کمک به کاهش ترشح چربی از انتشار آن نیز جلوگیری کرده و بدون آسیب به بافت طبیعی مو آنها را از حالت شکنندگی خارج و نرم و لطیف می نماید .

موهای چرب با توجه به میزان بسیار زیاد ترشحات چربی به مراقبت بیشتری نسبت به سایر موها نیاز دارند ، وجود پلی کواترنیوم ۱۰q در ترکیبات این شامپو در کنار خاصیت آنتی اکسیدانی قوی و ایجاد یک لایه پلیمری روی سطح مو از آن به خوبی مراقبت میکند .

شامپو عصاره قارچ گانودرما روزانه
شامپو روزانه گانودرما دکتر بیز 300 میل

شامپو مو سر مناسب مصرف روزانه گانودرما dr biz محصولی مناسب برای داشتن موهائی سالم و شفاف میباشد  استفاده از این شامپو به افرادی پیشنهاد میگردد که هر روز استحمام نموده و موهای خود را می شویند.

ویژگی خاص این شامپو روزانه dr biz نسبت به سایر انواع شوینده ها ملایم تر میباشد و از قدرت پاک کنندگی کمتری برخوردار بوده و بالطبع آسیب پذیری موها را به حداقل ممکن می رسانند گانودرملا موجب آبرسانی ، نرم کنندگی تقویت ، درخشش ، لطافت و سلامت موها نیز می گردد

شامپو عصاره گانودرما مخصوص موهای خشک
شامپو گانودرما موهای خشک دکتر بیز 350 میل

شامپو مو سر مخصوص موهای خشک حاوی عصاره قارچ جادویی گانودرما dr biz نرم کننده موی سر و جلوگیری کننده از خشکی و شکنندگی موها نتی اکسیدانی قوی ، ترمیم کننده و جوانساز قوی موهای آسیب دیده میباشد .

استفاده مکرر از ابزارهای حرارتی برای آرایش مو مانند اتو و سشوار به مرور موجب خشکی فزاینده مو شده و بمنظور پیشگیری و رفع مشکل استفاده متعادل و متعارف از این ابزار و استفاده از شامپوهای مناسب توصیه میگردد .

شامپو نرم کننده موی سر گانودرما
نرم کننده مو سر گانودرما دکتر بیز 300 میل

نرم کننده مو ی سر حاوی عصاره قارچ گانودرما دکتر بیز محصولی نرم کننده و آب رسان موجب حفظ یکدستی و صافی موها میگردد این محصول مناسب مصرف روزانه است و با حفظ و نگهداری مواد مغذی در ساقه های مو بدون آسیب رسانی موجب نرم شدن مو میشود .

نرم کننده گانودرما dr biz از شکنندگی موها جلوگیری میکند و موجب تقویت موها نیز میوشد ، حفظ رطوبت پوست سر و تنظیم چربی آن از ایجاد الکتریسیته ساکن و وز شدن مو جلوگیری کرده ، گانودرما سرشار از آنتی اکسیدان بوده و موجب جوانسازی موها نیز میگردد .

شامپو بدن های دکتر بیز

شامپو بدن شی باتر دکتر بیز
شامپو بدن شی باتر دکتر بیز 300 میل

شامپو بدن مناسب پوستهای خشک حاوی عصاره گیاهی شی باتر حاوی سورفکتانتهای ملایم ضمن پاکسازی پوست بدن را نرم نموده و بر طراوت آن می افزاید و با آبرسانی عمقی به پوست موجب شادابی آن میشود

شی باتر حاوی چربی های اشباع نشده غیر صابونی میباشد و با رساندن اسید های چرب ضروری به پوست موجب نرمی آن میشود این شامپو حاوی ویتامین E و D” ، “فیتوسترول” و “پروویتامین و الانتوین است که از پوست در برابر عواممل آسیب رسان محافظت مینماید .

شامپو بدن شکلات دکتر بیز BIZ
شامپو بدن شکلات دکتر بیز 300 گرم

شامپو بدن با رایحه شکلات dr biz محصولی کاربردی برای انواع پوست حاوی سورفکتانتهای ملایم پوست بدن شما را با با قدرت شویندگی بالا از هر باکتری و کثیفی تمیز مینماید ، این محصول قدرت شویندگی ملایم مناسب مصرف روزانه میباشد .

شامپو بدن dr biz حاوی عصاره شکلات ، نعناء و گیاه گوار علاوه بر رایحه خوب موجب خنک شدن پوست بدن نیز میشود ، افزایش درخشش پوست در کنار نرمی و لطافت ، موجب تنظیم PH پوست میشود و از پوست شما در برابر عوامل آسب رسانی محیطی و اشعه های “UVA” و “UVB” محافظت میکند

شامپو بدن آووکادو دکتر بیز BIZ
شامپو بدن آووکادو دکتر بیز 300 میل

شامپو بدن حاوی عصاره آووکادو dr biz جوانساز و روشن کننده پوست مناسب انواع جنس پوست میباشد این شامپو با توجه به خواص آبرسانی عمقی بسیار آووکادو بسیار مناسب ورزشکاران و افرادی تعرق بالایی دارند میباشد .

آووکادو موجب درمان خشکی پوست میشود و با حذف سلول های مرده پوست موجب ترمیم بافتهای آسیب دیده میشود و به تغذیه و تقویت پوست میپردازد این محصول موجب کاهش لک ها پوستی شده و با شویندگی ملایمی که دارد مناسب مصرف روزانه است

نوشته های مشابه