ارسال محصولات برای فروشگاه های اینترنتی همیشه یکی از دغدغه های فروش محصول بوده از این رو فروشگاه هپی طور روشهای مختلفی را برای ارسال مرسولات در انتخاب نموده تا متناسب با سرعت ارسال کالا و بودجه مشتری محصولات فروش فته را ارسال نماید .

برای عدم آسیب دیدن محصول در طول جایجایی مرسولات به شکل استانداردی بسته بندی میگردند تا در نهایت سلامت به دست مصرف کننده برسد .

روش های ارسال

ارسال مرسولات به مقصد تمامی شهرهای ایران امکان پذیر میباشد تنها برای برخی از شهر تنوع شیوه های ارسالی به دلیل عدم پوشش از خدمات حمل نقل تکمیلی محدود میباشد .

رویه های ارسال برای استان تهران

ارسال مرسولات برای تهران به 2 روش مختلف انجام میپذیرد که میتوانید در جدول زیر مشاهده نمایید

نوع روشمدت زمان رسیدنمبلغامکاناتسایر توضیحات
تی پاکس24 الی 72 ساعت کاری35000بدون امکان پرداخت در محل و فقط به صورت آنلاینتی پاکس سفارشات تهران به مقصد تهران را حدود 24 ساعته و سایر شهر های استان تهران را حدود 48 درنهایت 72 ساعت کاری تحویل میدهد،
پیک3 ساعته0ارسال در زمان انتخابی شما این روش ویژه مناطق 22 گانه بوده و هزینه ارسال توسط مشتری به پیک پرداخت میشود .

نکته : در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه و روزهای خاص و مناسبتی از قبیل ولنتاین روز پدر روز مادر و … برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

رویه های ارسال برای سایر استان ها :

ارسال مرسولات برای تمامی شهرستان ها بجز تهران به 1 روش انجام میپذیرد که میتوانید در جدول زیر مشاهده نمایید :

نوع روشمدت زمان رسیدنامکاناتمبلغسایر توضیحات
تی پاکس24 الی 72 ساعت کاریبدون امکان پرداخت در محل 35000ارسال با تیپاکس فقط در شهر هایی امکان پذیر است که به آنها خدمات میدهد و بر اساس مسافت مدت زمان ارسال متغیر میباشد که عموما 24 الی 48 ساعت کاری زمان میبرد و در برخی موارد در زمان های پیک شلوغی مانند آخر سال و جشنواره ها 72 ساعت کاری .
ارسال رایگان24 الی 72 ساعت کاریارسال با تیپاکس0ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 500000 تومان میباشد

قوانین ارسال

1-تمامی محصولات قبل از ارسال توسط واحد کنترل کیفی بررسی میشوند و بعد از تایید بسته بندی و ارسال میگردند به همین دلیل کالای با تاریخ مصرف کم و یا آسیب دیده ارسال نمیشوند .

2- مسئولیت ارسال به عهده شرکت حمل و نقل کننده بوده و در صورت مفقودی و یا آسیب دیدن مرسوله پورسه اخذ غرامت کمی زمان بر بوده که نیاز به شکیبایی مشتری دارد و ممکن است تا چند ماه زمان ببرد لازم به ذکر است فروشگاه هپی طور به سرعت اقدام به رفع و پیگیری مشکل مربوطه نموده تا در اسرع وقت سرنوشت مرسوله مشخص گردد.

3- نحوه تحویل گرفتن سفارش :

  • نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال  هپی طور کارت شنایی معتبر ارائه دهید.
  • کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

قوانین عودت کالا و وجه

در صورتی که مشتری از دریافت مرسوله سر امتناع کند و یا تیپاکس پس از 3 بار مراجعت نتواند مشتری را پیدا کرده و فرد سفارش دهنده پاسخگوی شماره تماس و پیگیریهای ممور تیپاکس و کارشناس فروش هپی طور نباشد مرسوله برگشت میخورد ، برگشت مرسوله با توجه به سیاست های تیپاکس مشمول هزینه میباشد و عودت وجه مشتری پس از کسر هزینه های بسته بندی ارسال و هزینه برگشت خوردن مرسوله امکان پذیر میباشد .

اگر طبق ادعای مشتری مرسوله دچار مشکل باشد و یا خراب باشد با توجه به اینکه قبل از ارسال تاریخ انقضاء مرسوله بررسی میشود باید به اثبات واحد کنترل کیفی برسد که دارای فرایند کوتاه درون سازمانی میباشد تنها مشتری باید مرسوله را از طریق پست و یا تیپاکس به فروشگاه عودت داده و بعد از بررسی مشکل محصول جایگزین و یا وجه پرداختی به مشتری بازپرداخت میگردد .