ارسال محصولات برای فروشگاه های اینترنتی همیشه یکی از دغدغه های فروش محصول بوده از این رو فروشگاه هپی طور روشهای مختلفی را برای ارسال مرسولات در انتخاب نموده تا متناسب با سرعت ارسال کالا و بودجه مشتری محصولات فروش فته را ارسال نماید .

برای عدم آسیب دیدن محصول در طول جایجایی مرسولات به شکل استانداردی بسته بندی میگردند تا در نهایت سلامت به دست مصرف کننده برسد .

روش های ارسال

ارسال مرسولات به مقصد تمامی شهرهای ایران امکان پذیر میباشد تنها برای برخی از شهر تنوع شیوه های ارسالی به دلیل عدم پوشش از خدمات حمل نقل تکمیلی محدود میباشد .

رویه های ارسال برای استان تهران

ارسال مرسولات برای تهران به 3 روش مختلف انجام میپذیرد که میتوانید در جدول زیر مشاهده نمایید

نوع روشمدت زمان رسیدنمبلغسایر توضیحات
پست 3 الی 5 روز کاری10،000پست یک ارگان دولتی میباشد که بر اساس پیک ها شلوغی زمان ارسال آن متغیر بوده و امکان تاخیر در آن وجود دارد
تی پاکس24 الی 72 ساعت کاری25000تی پاکس سفارشات تهران به مقصد تهران را حدود 24 ساعته و سایر شهر های استان تهران را حدود 48 الی 72 ساعت کاری تحویل میدهد.
الو پیک 3 ساعته پس کرایهاین روش ویژه مناطق 22 گانه بوده و هزینه ارسال توسط مشتری به پیک پرداخت میشود .

نکته : در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه و روزهای خاص و مناسبتی از قبیل ولنتاین روز پدر روز مادر و … برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

رویه های ارسال برای سایر استان ها :

ارسال مرسولات برای تمامی شهرستان ها بجز تهران به 2 روش مختلف انجام میپذیرد که میتوانید در جدول زیر مشاهده نمایید :

نوع روشمدت زمان رسیدنمبلغسایر توضیحات
پست3 الی 7 روز کاری15،000پست یک ارگان دولتی میباشد که بر اساس پیک ها شلوغی و مسافت شهر زمان ارسال آن متغیر بوده و امکان تاخیر در آن وجود دارد
تی پاکس24 الی 72 ساعت کاری50،000ارسال با تیپاکس فقط در شهر هایی امکان پذیر است که به آنها خدمات میدهد و بر اساس مسافت مدت زمان ارسال متغی میباشد که عموما 24 الی 48 ساعت کاری زمان میبرد و در برخی موارد 72 ساعت کاری

قوانین ارسال

1-تمامی محصولات قبل از ارسال توسط واحد کنترل کیفی بررسی میشوند و بعد از تایید بسته بندی و ارسال میگردند به همین دلیل کالای با تاریخ مصرف کم و یا آسیب دیده ارسال نمیشوند .

2- مسئولیت ارسال به عهده شرکت حمل و نقل کننده بوده و در صورت مفقودی و یا آسیب دیدن مرسوله پورسه اخذ غرامت کمی زمان بر بوده که نیاز به شکیبایی مشتری دارد لازم به ذکر است فروشگاه هپی طور به سرعت اقدام به رفع و پیگیری مشکل مربوطه نموده تا در اسرع وقت سرنوشت مرسوله مشخص گردد.

3- نحوه تحویل گرفتن سفارش :

  • نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال  هپی طور کارت شنایی معتبر ارائه دهید.
  • کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.