آرایشی و بهداشتی, هدیه ، کادو

بهترین ست های بهداشتی مردانه

پک های هدیه شامل ست های بهداشتی مردانه یکی از بهترین انتخاب ها برای دادن کادویی شیک به آقایان میباشد ، مردها دایره کوچکتری از محصولات زیبایی را استفاده مینمایند و ست های بهداشتی اصلاح پر استفاده ترین محصولات را در دنیای آقایان تشکیل میدهند .

در صورتی که میخواهید بهترین انتخاب را داشته باشید قبل از تهیه پک هدیه بهداشتی پسرانه باید کمی آگاهی نسبت محصولات بهداشتی آقایان کسب نمایید ، محصولات بهداشتی مردانه مانند محصولات مراقبتی زنانه برای انواع پوست با کارایی های مختلف تولید میگردند

خرید هدیه مردانه بنر

مهمترین نکته قبل از تهیه این محصولات شناخت جنس پوست و بهترین محصول مناسب مرد مقابل ما میباشد و بعذد از در نظر گرفتن این نکته میتوان به کارایی و خواص تخصصی محصولات پرداخت در پایین نکات مهم در انتخاب پک را مشاهده مینمایید :

 • شناخت جنس و مشکلات پوست
 • آشنایی با برند های مردانه خوب
 • بودجه مورد نظر
 • کارایی و خواص محصولات

معرفی بهترین برندهای بهداشتی آقایان

برندهای خارجی محصولات بهداشتی مردانه

برند های فعال در حوزه آقایان خیلی زیاد نیستند و با این حال در دایره محدود برند های تخصصی مردانه برندهایی که به صورت سری و ست محصول تولید میکنند که میتوان در بازار ایران یافت محدود میباشند البته با وجود این محدودیت بازهم دایره انتخاب کوچک نیست .

تفاوت بین برندهای خارجی و ایرانی در این حوزه زیاد میباشند درواقع خارجی ها دارای خواص تخصصی تر و تنوع بالاتری میباشند البته به همین میزان کیفیت و قیمت بالاتری نیز دارند اما ایرانی ها نیز دارای کیفیت بسیار مناسبی هستند ولی تنوع محصولات خارجی را ندارند .

برند های خارجی تولید کننده ست بهداشتی مردانه

پک مردانه ویژه ولنتاین ست بهداشتی نیوآ مدل دیپ دایمنشن شامل nivea deep dimension

برندهای خارجی فعال در این زمانه بیشتر از برندهای ایرانی میباشند و معروفترین و بهترین برند های خارجی قابل پیدا کردن در بازار ایران که به صورت سری محصول تولید مینمایند شامل :

 • نیوآ nivea
 • ژیلت gellete
 • آرکو arko
 • کونکورد concord
 • آلد اسپایس old spice

برندهای ایرانی

ایراد اصلی برنهای بهداشتی فعال در زمینه محصولات بهداشتی کم بودن تنوع و عدم تولید تخصصی برای هر پوست میباشد برای مثال از دل برند نیوآ میتوان چندین ست هدیه مختلف با ظاهر و کارایی متفاوت بیرون آورد ولی از برند ایرانی شاید 1 الی 2 ست بتوان ساخت

برندهای فعال ایرانی برای تهیه ست هدیه

 • سوپر استار
 • کامان
 • سینره
 • مای

ایده ست و پک هدیه بهداشتی

اگر مرد شما جزو آقایانی است که صورت خود را اصلاح میکند بهترین انتخاب برای تهیه ست هدیه مردانه محصولات اصلاح و پیرایش هستند که از افتر شیو ، ژل ریش ، کف ریش ، خمیر ریش و خود تراش تشکیل شده اند

هدیه مردانه پک بهداشتی نیوآ مدل دیپ 4 تکه
قیمت و خرید پک هدیه مردانه ست بهداشتی محصولات نیوآ مدل دیپ DEEP

خود تراش دسته تیغ هایی هستند که که با آنها صورت را اصلاح میکنند _ کف ریش ، خمیر ریش و یا ژل ریش محصولاتی هستند که بر روی صورت مالیده تا بتوان اصلاحی راحت تر داشت _ افتر شیو محصول مراقبتی میباشد که از آسیب های ناشی از استفاده تیغ جلوگیری مینماید .

هدیه مردانه پک بهداشتی نیوآ protect & care سری balsam

یکی دیگر از انتخاب های مناسب و ارزشمند هدیه دادن به آقایان مخصوصا مردهای ورزشکار در زمینه محصولات بهداشتی محصولات ضد تعریق و مراقبتی بدن هستند ، این محصولات شامل انواع مام . استیک ضد تعریق _ انواع شامپو های بدن و اسپرس های بدن میباشند که در بین آقایان بسیار پر استفاده هستند .

یکی دیگر از انتخایب های عالی در زمینه محصولات بهداشتی ست های ادکلن و اسپری میباشند مخصوصا اگر پک عطر و ادکلنی را تهیه کنید که نیاز روزانه آنها را پاسخگو باشد یعنی ادکلن های روزمره بهترین انتخایب هستند زیرا بیشترین استفاده را دارند .

نتیجه گیری

برای داشتن خریدی رضایت بخش و انتخابی دقیق در زمینه ست های بهداشتی مردانه و پسرانه باید چند نکته را رعایت کرد درصورتی که میخواهید محصولات بهداشتی اصلاح صورت بخرید شناخت جنس پوست و مشکلات پوستی فرد هدیه گیرنده مهم است .

پس از شناخت موارد بالا اشنایی با برند های مطرح مردانه مهم است این که چه برندی با چه کیفیتی را تهیه میکند بسیار مهم است .