سبک زندگی, هدیه ، کادو

هدیه روز زن برای مادر زن و مادر شوهر

همه بعد از ازدواج دیگه تنها 1 مادر ندارند بلکه مادر شوهر و یا مادر زن هم حکم مادر خودشون داره پس توی ایام روز مادر ( روز زن ) به غیر از مادر خودمون باید به فکر اون ها هم باشیم .( اگر نمیدونی برای همسرت چی بخری مقاله ایده هدیه روز زن برای همسر مطالعه کن )

البته به خاطر چشم و هم چشمی و برخی رسومات خرید هدیه روز مادر به یک معظل بین زوج های جوان تبدیل میشود که با کمی درایت میشود میشود از وقوع این مشکلات کم کرد فقط کافی است چند نکات زیر رعایت بکنیم

  • میزان بودجه ای که برای مادر خود هزینه میکنید برای مادر همسر هم هزینه کنید
  • لازم نیست دقیقا 1 نوع هدیه برای هردو بخرید فقط عدالت را عایت فرمایید
  • در خرید هدیه ناخن خشک نباشید که همسر و یا مادرش همسرتون نارحت بشود ( خودت میدونی نارحت بشه چه اتفاقی میافته 😆 )

داماد عالی و عروس خوب – هدیه روز زن برای مادر زن و مادر شوهر

زوج های متاهل معمولا در این روز برای مادر ها تفاوت قائل نمیشوند و 2 هدیه متفاوت که از نظر قیمتی در یک حدود رنج میباشند خریداری میکنند که میتونه بهترین کار برای جلوگیری از یک دعوای شدید زن و شوهری باشه .

یه هدیه خوب برای یه خانم باید چنتا ویژگی داشته باشه تا بتنونه لبخند رضایت را روی لباش بشونه ، اولین و مهمترین نکنه در دادن هدیه به خانم ها ظاهر اونه که سن و سال نمیشناسه و برای همه خانم ها علاوه بر باطن ، ظاهر هدیه هم مهمه چون این معنی رو میده که شما برای خرید این هدیه وقت گذاشتید و نخواستید که از سرتون باز کنید .

دومین نکته مشترک مهم در خرید و دادن ایده هدیه اهمیت به علایق فردی و توجه به سلیقه های اون خانم محترمه ، به این معنی که تشخیص بدهیم به چه چیزی علاقه داره و دقیقا منطبق با همون هدیه مون رو تهیه کنیم .

سومین نکته هم اینکه هدیه رو تو وقت مناسب و محل درست تقدیمشون کنید و با چند تا جمله قشنگه که حسابی بوی دوست داشتن بده و به اونا بگه که شما هم زحمتاشون رو می بینید و هم قدر اونها رو می دونید مثلا بگید مامان مهربونم دوستت دارم یا این هدیه کوچیک قابل شما رو نداره ، کارتون رو تکمیل کنید .

نکات مهم برای دادن ایده جهت خرید یه هدیه خوب مادرانه :

  • میزان بودجه
  • شکل ظاهری هدیه
  • علایق و سلائق شخصی فرد مورد نظر
  • سن و سال فرد مورد نظر

هدیه روز زن برای مادر زن:

برای خرید یه هدیه مناسب برای مادر زنمون باید کمی خلاقیت داشته باشیم که البته آقایون خیلی ساده تر کار می کنند به این معنی که اول یه هدیه جمع و جور و ساده می خرن بعد میرن گل فروشی و قنادی و آخرش هم سر از خونه مادر زن در میارن .

البته اینم یه جورشه ساده اما شکیل چون شما فقط یه هدف رو دنبال می کنید و اون اظهار لطف و محبت و تشکر از دسته گلیه (عروس خانم) که دو دستی تقدیم شما کرده . البته اگر بخواهید مادر زنتون رو با یه هدیه عالی با دیزاین فوق العاده و قیمت مناسب سورپرایز کنید ما تو سایتمون کلی ایده جذاب و چشمگیر داریم .

هدیه روز زن برای مادر شوهر :

اگه شما عروس یه خانواده اید و امسال می خواهید همه کارای کرده و نکرده مادر شوهرتون رو با یه حرکت فوق العاده جبران کنید باید یه هدیه مناسب و آبرومند انتخاب کنید .

این هدیه باید چند تا خصوصیت داشته باشه یعنی در عین اینکه قیمتش مناسبه بکار مادر شوهرتون هم بیاد و صد البته با سلیقه و روحیاتش هم ساز گار باشه که یه وقت نکنه عروس بازیتون گل کنه و گل زبون مادر شوهر براش ببرید و آخرش هم به جای مادر شوهر ، خودتون سورپرایز بشید .

از شوخی گذشته کنار هرهدیه ای که انتخاب کردید گل و شکلات فراموش نشه . شما به همین سادگی به مادر شوهرتون می گید که او را دوست دارید و فقط دنبال بهانه ای بودید تا این دوست داشتن را ابراز کنید .

نتیجه گیری

ما از اینکه یه فرصتی تو زندگیمون ایجاد شده تا سالی یه بار دست مادر خودمون یا مادر زن و مادر شوهرمون رو ببوسیم و از اونها به هر شکل و شیوه ممکنی تشکر کنیم باید خیلی خوشحال باشیم و از این فرصت خوب ، خیلی خوبتر استفاده کنیم .

اصلا نباید اجازه بدیم که دچار روزمره گی بشیم و اونا احساس دیده نشدن پیدا کنن . هدیه دادن با این بهونه خوب یه راهشه اما هزار تا راه دیگه هم داره که همشون به دادن هدیه ختم نمیشه و وظیفه شناسی شما رو بخوبی به اونها یاد آوری می کنه و در نتیجه خستگی رو از تنشون در میاره .

“مادرای مهربون ، خسته نباشید همتون “

سوالات متداول :

هدیه روز زن برای مادر زن هم باید بخریم ؟

بعد از ازدواج مادر خانومتون هم مثل مادر خودتون هستش و باید بهش احترام بزارید

هدیه روز مادر برای مادر خانومم چی بخرم ؟

گل و شیرینی رایج ترین هدیه هستش اما اگه دنبال هدایای خاص هستی این مقاله بخون

تاریخ دقیق روز زن کی هستش ؟

15 بهمن ماه

برای یه خانم مسن چی هدیه بخریم ؟

پک های مراقبتی پوست و مو و یا پک دمنوش میتونه بسیار مناسب باشه

نوشته های مشابه