درباره شرکت نیوشا

 داستان نیوشا نیک و نیوشا داریان 

درباره برند شرکت چای و دمنوش نیوشا نیک :

شرکت تولیدی  “نیوشا داریان” (چای و دمنوش نیوشا نیک) در سال ۱۳۸۵ در اداره ثبت شرکتها با شماره ثبت ۲۹۱۹۷۳  ثبت گردید

موضوع فعالیت شرکت :

موضوع فعالیت تولید ، بسته بندی و پخش انواع مواد غذایی میباشد

مالکین شرکتچای و دمنوش نیوشا :

احمد عیوضی، رئیس هیات مدیره نیوشاداریان، متعلق به نسل سوم خانواده «دریانی» است که در تولید و تجارت چای در ایران پیشینه ای ۸۰ ساله دارند.

شروع به کار شرکت نیوشا:

نیوشا داریان فعالیت خود را در صنعت کشور با تولید و توزیع چای سیاه شروع کرد .

در سال های نخست عمده محصولات شرکت انواع چای بود، اما در حال حاضر نیوشاداریان علاوه بر اینکه به پشتوانه این ریشه تاریخی و با استفاده از راهکارهای خلاقانه، انواع گوناگون چای و دمنوش تحت لیبل نیوشا  را تولید کرده و گستره فعالیت خود را به نحو چشمگیری توسعه داده است،

نیوشا بعد از چند سال فعالیت شرکت حمل و نقل بین المللی ندکس را خریداری نمود و در جهت توزیع محصولات با این شرکت شروع به فعالیت نمود .

انواع چای و دمنوش نیوشا نیک

امروز سبد محصولات تولیدی نیوشاداریان گستره وسیعی از انواع چای های سبز و سیاه مخلوط با ادویه ها و گیاهان طبیعی، دمنوش های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه است که با برند تجاری «نیوشا» تولید می شوند.

سبد محصولات شرکت نیوشا :درباره برند شرکت چای و دمنوش نیوشا نیک

این محصولات در سطح فروشگاه ها یافت نمی شوند، فقط به شکل مستقیم از طریق شبکه توزیع بازاریابی شبکه ای نیوشانیک و نمایندگان مستقل آموزش دیده به مصرف کنندگان معرفی و ارائه می شوند.

محل شرکت نیوشا (چای و دمنوش نیوشا نیک) :

کارخانه بسته بندی نیوشاداریان واقع در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران مجهز به مدرن ترین دستگاه های اختلاط، فرآوری و بسته بندی در اشکال و اوزان مختلف است. در این کارخانه، مواد اولیه تهیه شده از کشاورزان داخلی و خارجی جمع آوری گردیده و پس از کنترل های کیفی و کمی لازم و اطمینان از اینکه این مواد اولیه بهترین و مرغوب ترین کیفیت ممکن را دارند، نسبت به خشک سازی و فرآوری آنها اقدام می گردد و سپس واحد تولید نیوشاداریان با اختلاط و فراوری مواد اولیه بر اساس اصول علمی، محصولاتی طبیعی با طعم دلچسب و در عین حال اثربخش تولید می کند.

امروز محصولات «نیوشا» جایگاه ویژه و منحصر به فردی در بین مردم پیدا کرده و سهم قابل توجهی از بازار نوشیدنی ها را به دست آورده است.

درباره برند شرکت چای و دمنوش نیوشا نیک